Kış aylarında seksi görünmenin püf noktaları !

Seksi Görünmenin Püf Noktası

Yazdan kalan ürünleri kış aylarında değerlendirmenin vakti geldi, muhtemelen bu zor zaman dostu kozmetikler dolabınızda duruyordur. Onlardan Kış aylarında seksi olmak için faydalanabilmenin ipuçlarını veriyoruz.

Yazın o ışıl ışıl parlayan cildimizi Otobronzan ile birer gün ara ile uygulayarak yeniden elde edebiliriz. Cildinize sağlıklı görünen bir renk gelsin istiyorsanız otobronzanlar en yakın dostunuzdur.

Otobronzanları duş sonrası uygulamak daha faydalı, aynı zamanda iyi ve çabuk sonuç vermesi için duş sırasında peeling kullanmalısınız. Otobronzandan önce biraz nemlendirici krem uygulamaya özen gösterin. Bu, otobronzanı daha rahat ve eşit bir şekilde dağıtmanızı sağlar.

İlk seferinde çok aşırı fazla ürün sürmeyin. Daha bronz ve seksi bir ten için, ilk kattan birkaç saat sonra üzerinden bir daha geçin.

Kışın kuruyan cildiniz kuruduktan sonra, koyu görünen bölgeleri ıslak lifli bir eldivenle üzerinden geçerek hafifletebilirsiniz.

Ürünü vücudunuza aşağıdan başlayarak yukarı doğru uygulayın. Böylelikle bacaklar için eğildiğinizde, karnınızda iz kalmaz ve daha seksi görünürsünüz.

Pudra kullanımı özellikle bronzlaştırıcı pudralar daha taze bir cilt görünümü sunacak allıklar karşı cinse daha alımlı ve hoş görünmenizi sağlayacaktır.

Kış aylarında seksi görünmek

Kozmetiklere, tabiki de aşırıda yüklenmemek lazım. Kaş yapayım derken gözü çıkarmayalım. Çünkü, Cilt kusurlarınızı kapatmaya çalışırken kendinizi daha korkunç bir duruma sokabilirsiniz. Kışın cilt kızarıklıkları kendini bir hayli belli eder. sadece bunlara odaklanmak ve bu düzeyde minumum kozmetik kullanmak, cildimizin daha az yıpranmasını sağlayacaktır.

Kış aylarında seksi görünmek için, daha şeffaf rujlar kullanmak doğal renginize yakın olacağından absürt bir görünüm yerine daha bebeksi bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Ve baştan çıkaran seksi bir parfüm sizi ilgi odağı haline getirebilir. Egzotik çiçekler, meyve aromalı kokular sizi baştan çıkartıcı bir çiçeğe çevirebilir ve kış aylarında seksi olmanızı sağlayacaktır.

Ve saçlar…Kış aylarında seksi görünmek için olmazsa olmaz.

Saç renginizin solmasını önleyin. Dolgun havalı saçlar kışın o karanlık soğuk iklimini bir anda bahar havasına çevirebilir. Parlak renkleri tercih ederek seksi ve ışıltılı bir havaya bürünebilirsiniz.

En önemlisi kış aylarında seksi görünüp ve de aynı zamanda nasıl sıcak bir kıyafet içine girebilirsiniz.

kış aylarında seksilik

Etek ve Kazak İkilisi

Kazak ve etek ikilisi tabiki ilk akla gelen fakat kazak ve dar bir tayt ya da dar bir Jean günlük kullanımda sizi kadınsı ve seksi gösterebilir. Yine günlük yaşantınızda ekoseli gömlekler ve moda olan biker botlarla kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Koyu mavi dar paça jeaninizi sütlü kahve tonlarında bir kabanla tamamlarsanız sade ve şık bir görünümde elde edebilirsiniz.

İş kadınıyım diyorsanız düz renkli kazağınızı ya da gömleğinizi dar paça bir pantolonla kombinleyin. Kalın yünlü kaban veya deri ceketle bir çanta kullanmanız kıyafetinizin şıklığını ön plana çıkaracaktır.

Garantili en önemli yöntem ise diz üstü çoraplardır. Bacaklarınızı hem sıcak tutacaktır ve mini bir etekle kombinlendiğinde çok fazlasıyla dikkat çekecektir.

Son olarak hiçbir zaman asla modası geçmeyecek ve her zaman kadının seksiliğini ön plana çıkaracak bir ürün olan dantel, seksilik için önemli bir detaydır. Dantel bir bluz, bir elbise veya dantel iç çamaşırı hiç farketmez; dantelin erkekler üzerinde her zaman çok önemli bir etkisi vardır.